Follow this blog with bloglovin

Follow DEERandPIGEON

9.12.13

I want to feel the wind again...

all pic from tumblr ,i made only collages...  Hľadáme...celý život niečo hľadáme....Cestu,smer,slová,miesta,človeka,šťastie,odvahu,pravdu,odpovede...samých seba.
Každý jeden z nás niečo hľadá...dennodenne...A keby je to iba tuniakova konzerva v Tescu medzi regálmi..stále je to hľadanie.

  Viete, keď som si zakladala tento blog, čo bolo 3 roky dozadu, nikdy by ma nenapadlo, čo všetko mi to prinesie, a že to vôbec bude niekto čítať, no v poslednej dobe, nazvime to Obdobie mŕtveho jeleňa, som hľadala odpovede na otázky,či ešte mám pokračovať a ak áno(čo bola prijateľnejšia odpoveď, pretože mi to tu ale sakramentsky chýba) som sa pýtala sama seba, že ako?!...čo priniesť ľudom a ako ich zaujať a potešiť, inšpirovať, keď okolo mňa je ďalších  XY blogov, ktoré robia svoju prácu dobre....A veľa z nás/ vás je už unavených a znudených.
Obdobie mŕtveho ticha ma nútilo premýšľať,ako znovu naskočiť na idúci vlak a hľadala som cestu, ako spojiť všetko čo mám rada a vzkriesiť tento blog znovu k životu....vôbec nie som presvedčená,že som našla nejaké úžasné odpovede na svoje ešte úžasnejšie otázky,no Dúfam, že volné dní cez sviatky mi budú dostatočným štartérom pre to, aby som v novom roku predstavila svetu nového jeleňa a holuba  a vy ste sa sem opäť radi vracali a odniesli si niečo, čo Vás nielen inšpiruje ale aj poteší.

Koniec záznamu.

13 komentárov:

 1. bitch is back !! veheej Ver už som ti išla písať, že či sa ti náhodou niečo nestalo! poprosím aj dextera zainteresovať <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ooo už sa teším!! :) pekné Vianoce teda prajem, aby ťa dobre odštartovali :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. mne je jedno ako a s čím, len prosím ťa hlavne pokračuj :) ide ti to super!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak to sa môžme len tešiť :( a taketo obrázky mam rada :)

  OdpovedaťOdstrániť